Twoja przeglądarka jest już nieaktualna.

Internet Explorer 6 nie obsługuje aktualnych standardów i nie wyświetla poprawnie tej strony.

Aby móc przeglądać tę stronę, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki na najnowszą wersję lub użycie innej przeglądarki.

Tutaj znajdziesz listę najpopularniejszych przeglądarek. Kliknij na jeden z symboli, aby przejść na stronę z możliwością pobrania danego programu:

Kontynuuj pomimo to¹
¹Mogą wystąpić problemy z wyświetlaniem i awarie przeglądarki.
Wprowadzenie
Premium
Sojusze
BB-Code
Inne informacje
Gracz
Osady
Budynki
Jednostki
Mapa

Osady

Podstawowym elementem gry KingsAge są osady. Każda z nich posiada unikalne położenie na mapie wyznaczane przez współrzędne. Każda z osad ma własną nazwę oraz zarządzającego nią gracza. Jeśli osada nie ma swojego właściciela, zostanie oznaczona jako opuszczona osada. Gracz może zmienić nazwę osady, jeśli tylko wyrazi taką chęć.

Do osady należą wybudowane w niej budynki pozwalające graczowi na wykonywanie różnych działań takich jak pozyskiwanie surowców i osadników, przeprowadzanie badań nad wojskami i trenowanie ich. Pozwala to na walki o osady i podbijanie ich. Wraz z rozwojem osady rośnie wartość krainy siły, co powoduje, że osada jest trudniejsza do podbicia.

Osady bonusowe

Niektóre z osad są tzw. osadami bonusowymi. Osadami takimi zarządza "Mistrz" posiadający specjalne zdolności i mogący nadać osadzie odpowiedni bonus. Każda osada może mieć tylko jeden bonus.

  • 10% więcej drewna
  • 10% więcej kamienia
  • 10% więcej rudy
  • 10% więcej osadników
  • 10% szybszy trening wojska
  • 3% większa produkcja materiału budowlanego

Opuszczona osada

Na mapie świata spotkać można czasami opuszczone osady. Osady te należały kiedyś do graczy, którzy przestali grać w KingsAge. Ich osady zostały zapomniane i przejęte przez rabusiów.

Opuszczone osady różnią się od zwykłych osad jedynie faktem, że są kontrolowane przez rabusiów a nie przez graczy. Rabusie kontynuują rozwój osady - budują budynki, trenują wojsko i zdobywają punkty.


Wersja 3.4.1
wygenerowany w 4 ms Czas serwera: 11:51:58