Twoja przeglądarka jest już nieaktualna.

Internet Explorer 6 nie obsługuje aktualnych standardów i nie wyświetla poprawnie tej strony.

Aby móc przeglądać tę stronę, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki na najnowszą wersję lub użycie innej przeglądarki.

Tutaj znajdziesz listę najpopularniejszych przeglądarek. Kliknij na jeden z symboli, aby przejść na stronę z możliwością pobrania danego programu:

Kontynuuj pomimo to¹
¹Mogą wystąpić problemy z wyświetlaniem i awarie przeglądarki.
Wprowadzenie
Premium
Sojusze
BB-Code
Inne informacje
Gracz
Osady
Budynki
Jednostki
Mapa

Mapa

W interfejsie KingsAge dostępna jest mapa. Po jej wybraniu gracz zobaczy część świata. Dzięki temu gracz ma możliwość zorientowania się w okolicy jego osad.

Różne ikony osad w przybliżeniu określają poziom rozwoju danej osady. Osady należące do graczy będących na urlopie wyświetlane są na szaro. Osady bonusowe wyróżnione są złotą poświatą.

Osady przyjmują również inne kolory. Legenda kolorów dostępna jest w dolnym rogu mapy. Osady członkowie sojuszu również zaznaczone są w odpowiedni sposób. Gracze z kontem premium mogą dodatkowo sami zaznaczać wybrane przez siebie miejsca na mapie.

Mini mapa

Poza główną mapą gracz korzystać może również z mini mapy. Pokazuje ona większy fragment świata. Osady na mini mapie przedstawiane są jedynie przy użyciu symbolizujących je kolorów.

Z mini mapą związane są różne ustawienia. Dwie opcje dostępne są dla wszystkich graczy. Pozostałe dostępne są jedynie dla graczy z kontem premium.

Świat

Budowa świata KingsAge jest identyczna na każdym serwerze, jakkolwiek jego zawartość jest zmienna. Świat KingsAge jest trwały. Oznacza to, że akcje graczy i ich efekty zachowują ważność nawet wtedy, gdy gracz który je wywołał nie gra już w KinsAge.

Każdy świat składa się z 1000x1000 pól i jest podzielony na kontynenty. Obszar o wielkości 100x100 stanowi jeden kontynent. Oznacza to, że każdy świat składa się z 10x10 kontynentów.

Alchemik

Korzystając z pomocy alchemika możesz wynajdować nowe technologie. Badania kosztują pewną ilość surowców, ale zawsze wiążą się z jakimś stałym bonusem. Większość technologii ma wpływ na wyświetlanie mapy. Technologie mają charakter globalny - jeśli zostaną raz wynalezione, stają się automatycznie dostępne we wszystkich osadach i nie muszą być opracowywane ponownie. Niektóre technologie muszą zostać dodatkowo aktywowane w opcjach mapy.


Wersja 3.4.1
wygenerowany w 9 ms Czas serwera: 10:18:18