Twoja przeglądarka jest już nieaktualna.

Internet Explorer 6 nie obsługuje aktualnych standardów i nie wyświetla poprawnie tej strony.

Aby móc przeglądać tę stronę, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki na najnowszą wersję lub użycie innej przeglądarki.

Tutaj znajdziesz listę najpopularniejszych przeglądarek. Kliknij na jeden z symboli, aby przejść na stronę z możliwością pobrania danego programu:

Kontynuuj pomimo to¹
¹Mogą wystąpić problemy z wyświetlaniem i awarie przeglądarki.
Wprowadzenie
Premium
Sojusze
BB-Code
Inne informacje
Gracz
Osady
Budynki
Jednostki
Mapa

Gracz

W KingsAge gracz pełni rolę władcy zarządzającego kilkoma osadami. Może on tworzyć budynki i trenować wojsko do obrony swoich zasobów oraz osad. Może również użyć swojego wojska by plądrować lub przejmować obce osady i poszerzać granice swojego królestwa. Jeśli graczowi nie ostanie się żadna osada, musi zacząć wszystko od początku.

Wspólna gra na tym samym adresie IP

Dzielenie adresów IP jest zabronione. Ma to na celu ograniczenie multikont. Z uwagi na fakt, że niekiedy nie da się uniknąć dzielenia adresu IP (wspólne łącze internetowe jak np. w kafejce internetowej), w ustawieniach konta dostępna jest opcja wspólna gra na tym samym adresie IP.

W celu uściślenia i wyeliminowania nieporozumień - gracz ma obowiązek określenia, czy połączenie jest dzielone czy nie. Następnie należy wpisać nicki wszystkich osób, o których wiesz, że mają ten sam adres IP jak Ty.

Nie możesz w żaden sposób wspomagać takich graczy. Takie zgłoszenie ważne jest przez 3 dni. Po upływie tego czasu zgłoszenie może zostać usunięte.

Nieaktywność

Jeśli gracz nie gra przez dłuższy okres czasu, zostanie oznaczony jako nieaktywny. Konta nieaktywnych graczy kasowane są przez system automatycznie po upłynięciu określonego czasu. Obowiązują następujące zasady kasowania kont:

Zwykłe konta (bez konta premium) kasowane są po 35 dniach nieaktywności. Wiadomości e-mail z ostrzeżeniami wysłane będą po 7, 15 i 30 dniach nieaktywności. Wiadomości te zawierać będą błagania poddanych, by ich władca powrócił. Jeśli gracz nie zaloguje się w przeciągu 35 dni, konto zostanie usunięte.

Konta premium nie zostanie skasowane tak długo, jak długo aktywne będzie premium. Po wygaśnięciu okresu premium, konto będzie traktowane jak każde inne normalne konto (patrz wyżej).

Zwykle konta z aktywnym urlopem (bez konta premium) nie zostaną usunięte, jakkolwiek po 60 dniach urlopu bez przerwy, urlop zostanie automatycznie zakończony. Następne konto gracza usuwane będzie na normalnych zasadach.

Tryb uśpienia

Jeśli gracz będzie nieaktywny przez dłuższy okres czasu i nie może grać w KingsAge, jego osady narażone będą na podbój. By temu zapobiec może on aktywować tryb uśpienia na określony czas.

Tryb uśpienia działa jak przycisk pauzy. Gdy jest aktywny gracz nie wywiera żadnego efektu na wydarzenia na świecie i na odwrót. Podczas przebywania w trybie uśpienia gracz nie może wykonywać żadnych akcji. Inni gracze również nie mogą wchodzić z nim w żadne interakcje. Działania rozpoczęte przed uruchomieniem trybu uśpienia będą kontynuowane. Działania wymagające większej ilości czasu oraz angażują innych graczy zostaną w ramach możliwości spauzowane lub zawieszone.

Dodatkowo fakt przebywania w trybie uśpienia zostanie wyświetlony obok nazwy użytkownika - zarówno w liście sojuszników jak i w profilu gracza. Osady uśpionego gracza będą na mapie oznaczone kolorem szarym.

Zastępstwo w przypadku urlopu

Podobnie do trybu uśpienia, zastępstwo w przypadku urlopu służy graczom, którzy nie mogą przez pewien czas grać w KingsAge. Zastępstwo jest jednak opcją dostępną jedynie dla graczy z kontem premium.

Opcja zastępstwa na czas urlopu pozwala innemu graczowi na zarządzanie Twoim kontem. Może on zalogować się do Twojego konta nie znając hasła i grać za Ciebie.

Możesz również precyzyjnie zdefiniować, co zastępującemu Cie graczowi wolno, a czego nie. Wykonywanie niektórych czynności (takich jak na przykład czytanie i pisanie wiadomości) może dzięki temu zostać zabronione.

Gracze reprezentujący innych graczy nie mogą atakować się wzajemnie. Blokada ta utrzymuje moc przez 7 dni od zakończeniu zastępstwa.


Wersja 3.4.1
wygenerowany w 5 ms Czas serwera: 11:20:20