Twoja przeglądarka jest już nieaktualna.

Internet Explorer 6 nie obsługuje aktualnych standardów i nie wyświetla poprawnie tej strony.

Aby móc przeglądać tę stronę, prosimy o zaktualizowanie przeglądarki na najnowszą wersję lub użycie innej przeglądarki.

Tutaj znajdziesz listę najpopularniejszych przeglądarek. Kliknij na jeden z symboli, aby przejść na stronę z możliwością pobrania danego programu:

Kontynuuj pomimo to¹
¹Mogą wystąpić problemy z wyświetlaniem i awarie przeglądarki.
Wprowadzenie
Premium
Sojusze
BB-Code
Inne informacje
Gracz
Osady
Budynki
Jednostki
Mapa

Podbij

Podczas podboju osady, jest ona nieustannie okupowana przez hrabiów. By podbój zakończył się sukcesem, wartość krainy siły - abstrakcyjnej reprezentacji wpływów gracza na osadę, musi spaść do zera.

Wrogi hrabia, który przetrwa walkę przeciwko obrońcom osady, może zmniejszyć wartość krainy siły. Od jej aktualnej wartości odejmowana jest losowa wartość z przedziału pomiędzy 2250 i 2750. Jednakże jeśli atakowana osada posiada pomnik, wartość wpływu hrabiego waha się między 1750 i 2250. Bez względu na to ile punktów odejmie hrabia, może on zredukować wartość krainy siły jedynie do połowy maksymalnej wartości. Dodatkowo podczas każdego ataku skuteczny jest jedynie jeden hrabia.

Do przejęcia każdej osady wymaganych jest co najmniej 2 hrabiów wysłanych w dwóch osobnych atakach. W pełni rozwinięte osady (10000 krainy siły) posiadające pomnik mogą wymagać pięciu lub sześciu hrabiów (a raczej ataków).

Gdy wartość krainy siły osiągnie 0, osada staje się własnością gracza, który wysłał hrabiego, który spowodował ostatni spadek wartości krainy siły. Po udanym podboju wartość krainy siły zostaje zwiększona do 30% maksymalnej wartości.


Wersja 3.4.1
wygenerowany w 5 ms Czas serwera: 10:56:59